🏆 Маємо чудову новину! 🏆 Учениця 9-Б класу Дегтярьова Софія разом зі своїм учителем Пономаренко О.Ю. здобула ІІ місце у міському етапі олімпіади з хімії! 🧪🔥 Це не просто перемога — це крок вперед, доказ наполегливості, старанності та великого бажання пізнавати світ науки. Софіє, ти — приклад цілеспрямованості! Зичимо нових досягнень, сміливих відкриттів і впевнених кроків до наступних перемог! 💙💛 Пишаємося вами!

Немає коментарів:

Дописати коментар