Продовжуємо представлення учасників обласного фотопроєкту “МИ ВІЛЬНІ”, який проводить Донецький обласний еколого-натуралістичний центр до Дня Гідності та Свободи 🇺🇦 Свою думку про свободу висловив учень 7-А класу — Богатир Герман. 🎶⚽ «Свобода для мене — це моє право навчатися, займатися музикою і спортом, обирати друзів і мати власну думку.» У цих словах — голос молодого покоління, яке зростає сміливим, свідомим і відповідальним. Свобода — це можливість бути собою, розвивати свій талант і впевнено крокувати шляхом, який обираєш сам 💙💛 Ми — ВІЛЬНІ. Ми — УКРАЇНЦІ. https://padlet.com/.../padlet.../wish/lkROZPAyolk3WjMg

Немає коментарів:

Дописати коментар