🌟 Маємо приємну новину! 🌟 Наш заклад отримав сертифікат учасника VI Міжнародного уроку доброти, що проходив у рамках проєкту біоетика від благодійної організації «Щаслива лапа» Під час Уроку доброти ми говорили про: 💛 турботу і гуманне ставлення до тварин; 💛 відповідальність за тих, кого приручили; 💛 важливість співчуття та допомоги. Дякуємо всім учням і вчителям, які долучилися! Разом ми виховуємо покоління, здатне любити, берегти і підтримувати Будьмо добрими. Почнімо із себе.

Немає коментарів:

Дописати коментар