Вітаємо ученицю 7-А класу Бородіну Вероніку та її наставника Александрову Тетяну Михайлівну з І місцем у міському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка! Пишаємося вами й зичимо перемоги та натхнення в обласному етапі!

Немає коментарів:

Дописати коментар