💛 День доброти і толерантності 💙 Президент учнівського самоврядування Поліна Дегтярьова провела для учнів 1-А та 3-А класів пізнавальний та теплий урок, приурочений до Дня доброти (13 листопада) та Міжнародного дня толерантності (16 листопада). 🌍✨ Разом із Поліною діти переглянули добрий мультфільм, поговорили про те, що означає бути толерантним, чому важливо робити добрі вчинки, а на завершення намалювали «сердечко доброти» ❤️ — як символ відкритості, дружби й любові до людей. Дякуємо Поліні за ініціативу та приклад доброти, що надихає інших! 🌈

Немає коментарів:

Дописати коментар