Сьогодні представники учнівського самоврядування нашого закладу приєдналися до засідання Дитячого екологічного парламенту за темою «Кліматичні зміни: глобальні причини, локальні наслідки», організованого Донецький обласний еколого-натуралістичний центр. Під час зустрічі учасники обговорили актуальні екологічні проблеми, обмінялися ідеями щодо збереження довкілля та дізналися, як кожен із нас може впливати на покращення екологічної ситуації у своєму місті. Дякуємо організаторам за можливість долучитися до важливого діалогу про майбутнє нашої планети! #ДОЕНЦ #ДЕП

Немає коментарів:

Дописати коментар