Учень 6-Б класу Єрошенко Богдан долучився до обласного фотопроєкту «МИ ВІЛЬНІ», який проводить Донецький обласний еколого-натуралістичний центр з нагоди Дня Гідності та Свободи. 💙💛 ✨ Для Богдана СВОБОДА — це: С – Слово В – Воля О – Обране Б – Бути О – Оберегом Д – Для А – Активних! Ми пишаємося нашими учнями, які розуміють справжню цінність свободи — бути собою, діяти, любити Україну та берегти все, що дороге серцю! https://padlet.com/.../padlet.../wish/lDK1ZRjDRrMpZJ9z

Немає коментарів:

Дописати коментар