У 2-А, 6-Б та 8-Б класах пройшли виховні години, присвячені Дню захисту дітей. Під час заходів діти говорили про свої права та обов’язки, згадували важливість безпеки й поваги одне до одного. Було багато щирих моментів: учні ділилися спогадами, пригадували веселі дні свого дитинства до війни, а деякі класи навіть потанцювали, створивши теплу та радісну атмосферу. Такі зустрічі нагадують кожному з нас: діти заслуговують на мирне, щасливе та захищене дитинство. 💙💛 Бережімо наших дітей — вони наше майбутнє.

Немає коментарів:

Дописати коментар