19 квітня психолог Бороздина Т.С. провела профілактичний захід для учнів 10-А та 10-Б класів на тему "Як захистити себе у віртуальному світі". Під час заняття було розглянуто поняття кібербулінгу, його форми, наслідки для психічного здоров’я постраждалих, основні ознаки цього явища та методи його запобігання. Також учні працювали з практичними кейсами, обговорювали способи допомоги жертвам та ефективні кроки для протидії кіберзлочинцям.

Немає коментарів:

Дописати коментар