Інформація для батьків. До Всесвітнього тижня імунізації Міністерство охорони здоров’я України нагадує про календар щеплень — графік, згідно з яким дітей та дорослих вакцинують від небезпечних інфекцій. В Україні всі діти мають обов'язково отримати щеплення. Подбайте про себе та рідних. Вакцінація рятує життя
24-26 квітня 2025 року у м. Запоріжжя відбулася ІV Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність». Учні 11 класу, вихованці гуртка "Крок до науки" ОЗЗСО "Лідер" Краматорської міської ради Донецької області Мацюра Анастасія, Ольховський Герман і Тітенко Діана (кер. Мельник Ірина Романівна) презентували доповіді на секції «Усна історія російсько-української війни». Наші старшокласники відповіли на поставлені питання й отримали схвальні відгуки від організаторів заходу за актуальність і глибоке розкриття обраних тем дослідження, за високий рівень презентації та проявлені пошуково-дослідницькі навички. Спасибі організаторам цього чудового заходу з національного-патріотичного виховання учнівської молоді, а Щербак Вікторії Юріївні за підтримку юних доповідачів. Дякую Анастасії, Діані та Германові за гідне представлення нашого навчального закладу й Донеччини на Всеукраїнській конференції в Запоріжжі.
У 5-Б класі відбулася година пам’яті, присвячена Дню Чорнобильської трагедії. Учні разом із класним керівником згадали події квітня 1986 року, коли сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Діти переглянули документальні матеріали, послухали розповіді про героїзм ліквідаторів аварії, а також вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто постраждав від цієї катастрофи. Година пам’яті допомогла школярам краще зрозуміти важливість збереження навколишнього середовища і цінність людського життя.
🌟 Наші майбутні першокласники — неймовірні! 25 квітня відбулася вже четверта зустріч. Цього разу маленькі мандрівники вирушили у захопливу подорож лісом. Діти знайомилися з комахами та птахами, уважно слухали спів пернатих мешканців і відгадували, хто саме співає. Не обійшлося без веселих ігор: малюки грали у хованки , рахували мешканців лісу, танцювали перед екранами та створювали свої яскраві малюнки. 🎨✨ Наші маленькі дослідники були активними, допитливими й надзвичайно емоційними! Ми з нетерпінням чекаємо нових зустрічей і пригод!
Минуло вже 39 років, а чорний день 26 квітня 1986 року й досі непокоїть людство. Чорнобильська аварія стала для нас страшним уроком, за який заплачено надзвичайно високу ціну. У 4-Б класі було проведено тематичну годину пам’яті, присвячену цій трагічній даті. Учні дізналися про причини аварії, обговорили її наслідки для природи, здоров’я людей і майбутніх поколінь. Особливу увагу приділили розповіді про місто-привид Прип’ять — колись сучасне та квітуче, а нині покинуте й мовчазне. Нехай ця трагедія ніколи не повториться, а пам’ять про героїв Чорнобиля вічно живе в наших серцях.
Напередодні 26 квітня класний керівник Алексєєв І.Ю. провів для учнів 8-В класу годину спілкування, присвячену подіям на Чорнобильській АЕС. Під час заходу говорили про те, як саме сталася аварія, які були її наслідки та чому Чорнобильська катастрофа стала однією з наймасштабніших техногенних трагедій в історії людства. Учні дізналися 16 маловідомих фактів про Чорнобиль, які викликали жваве обговорення. Окремо обговорили, хто такі сталкери, чому вони потрапляють у Зону відчуження, чим їх приваблює Прип’ять і яка небезпека криється за такими мандрівками. Година спілкування пройшла у форматі відкритого діалогу, і допомогла учням глибше усвідомити значення трагедії, яка змінила хід історії.
🕯 Година спілкування "Чорнобиль. Пам'ять та біль" У 3-Б класі пройшла година спілкування, присвячена трагічним подіям Чорнобильської катастрофи. Діти дізналися про те, що сталося 26 квітня 1986 року, хто такі ліквідатори та чому Чорнобиль — це не лише про трагедію, а й про мужність, жертовність і надію. Учні переглянули відео, обговорили про важливість пам’яті. 💛 Навіть наймолодші мають знати про те, що пережила Україна, аби берегти її сьогодні.
☢️ 26 квітня — 39-ті роковини Чорнобильської трагедії Цей день — не просто дата в календарі. Це пам’ять про тих, хто першим став на шлях вогню, щоб зупинити невидиму загрозу. Це вдячність ліквідаторам, шана постраждалим, і застереження для майбутніх поколінь. Напередодні, у 6-А класі пройшла година спілкування, присвячена Чорнобильській трагедії. Учні: 🔹 дізналися, що таке атомна електростанція; 🔹 розглянули, як виглядає ядерний реактор; 🔹 обговорили значення подій 1986 року; 🔹 перевірили свої знання у вікторині; 🔹 і, найголовніше, вшанували памʼять загиблих хвилиною мовчання. Це була не просто пізнавальна зустріч — це був урок пам’яті, вдячності та відповідальності.
🔧 Сьогодні відбулася профорієнтаційна зустріч для учнів 11-х класів з представниками Кафедри підйомно-транспортних машин і обладнання НТУ "ХПІ"! 👷♂️ Говорили про те, як механіка змінює світ — від стародавніх пірамід до сучасних хмарочосів! 🌍 Учні дізналися : ✔️ як обрати університет і що варто знати про вступ-2025; ✔️ спеціальності з державною підтримкою; ✔️ програму подвійних дипломів з Магдебурзьким університетом; ✔️ можливості участі в обмінах Erasmus+; ✔️ перше працевлаштування ще під час навчання. 🎯 Також всіх запросили на онлайн-вікторину "Від піраміди до хмарочоса – механіка, що змінює світ" — захоплива подорож у світ машин, які будують міста та рухають матеріали. Переможці отримали подарунки. Дякуємо НТУ "ХПІ" за цікаву і корисну зустріч! 🙌
Щороку 22 квітня у всьому світі відзначають День Землі — особливе свято, покликане звернути увагу людства на проблеми навколишнього середовища та необхідність дбайливого ставлення до планети. У 5 – А класі була проведена година спілкування «Шлях, що зцілює Землю». Дане заняття обхоплює найважливіші теми виховання дітей: відповідальність за все живе на планеті Земля, патріотичне ставлення до своєї Батьківщини та права дітей на планеті Земля.
Підписатися на:
Дописи (Atom)