До «16 днів проти насильства» шкільні офіцери поліції провели для учнів профілактичні заходи.Учням 5-Б,7-А та 8-А класу розповіли про булінг,як йому протидіяти, нагадали й про потенційну небезпеку в мережі: кібербулінг, суїцидальні групи, інтернет-шахрайства тощо.Поліцейські застерегли школярів від розповсюдження персональних даних та фотографій і нагадали, що такою інформацією можуть скористатися шахраї.
Всесвітній день домашніх тварин відзначається щорічно 30 листопада. Це свято присвячено відданим і люблячим «братам нашим меншим», які потребують теплоти та турботи.У світі живуть мільйони домашніх собак та котів. Вони мають люблячих господарів, смачну їжу та власне місце для ночівлі. Ми не знаємо, про що ще мріють у своєму житті. Але точно знаємо, про що мріють сотні тисяч безпритульних тварин. Кожен безпритульний пес та кіт мріє про люблячого господаря, який буде піклуватися про нього - свого чотирилапого друга. У День домашніх тварин дітки долучилися до Всеукраїнського флешмобу "Лапка підтримки", ініційований Happy Paw. Малеча закликає усіх піклуватися про тих, кого приручили.#happypaw #bioetika #лапкапідтримки
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». У світі постійно відбуваються війни, напади, дискримінація, приниження. Але коли насильство чиниться поруч із нами, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Учнівське самоврядування ОЗЗСО "Лідер" закликає всіх не мовчати, не терпіти й вчасно говорити STOP. Кожна людина в нашій країні має право на життя, вільне від страху й насильства! Тому ми рішуче говоримо: "Насильству-НІ".
З метою залучення учнів до здорового способу життя у 7-В,8,9 та 11-В класі Уразовська О.В.,Хмарний В.М. провели бесіди про шкідливість алкоголю, тютюну, наркотиків, психотропних речовин. Залежність - це несвобода людини, групи людей, цілого суспільства або навіть усього людства від будь-якого зовнішнього чинника чи внутрішньої спонуки.Сигарети, алкоголь, "особливі" таблетки найчастіше стають першим кроком до наркоманії. Ось чому виробити ставлення до шкідливих звичок і зрозуміти негативний вплив наркотиків, токсичних речовин кожен має ще змолоду. Будь-який наркотик діє як дуже сильна та підступна отрута.Потрібно турбуватися про своє здоров'я й уміти вчасно сказати "НІ!"
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У нашому закладі проведено заходи, в яких школярі згадували про трагічне минуле свого народу. Учителями історії проведені години спілкування, уроки історичної пам’яті «Моторошні дні в історії українського народу». Діти разом із педагогами вшанували пам’ять жертв Голодоморів хвилиною мовчання. Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.
Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбувається під час повномасштабної війни росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже вона в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам, що дуже важлива жива пам'ять про всіх жертв. Тому ЗАКЛИКАЄМО кожного українця приєднатися до акції "Запали свічку". Де б ви не були — удома, у будь-якому регіоні України чи за кордоном - увечері 25 листопада, о 16:00, потрібно запалити вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.
Шановні педагоги, щиро дякуємо за співпрацю та проведення Уроків доброти в такий непростий для нашої країни час! З 4 по 11 жовтня наш заклад долучився до ІV Міжнародного уроку доброти та сьогодні отримав сертифікат від Благодійного фонду за проведені уроки. Ми щиро пишаємося кожним педагогом, який не залишився байдужим до проблем безпритульних тварин. Це ваша нагорода!
У 2-Б класі Кролівець Наталія Миколаївна разом із дітками вшанували пам'ять жертв Голодомору та змайстрували паперові незабудьки, які складаються з двох кольорів: синього й жовтого - кольорів вільної й незалежної України. Слово "незабудька"-українське слово й походить від виразу "не забудь" ,тому ця квіточка нагадує всім ,що ми не маємо права забути.
Підписатися на:
Дописи (Atom)
-
Вступ-2021 для абітурієнтів зі Сходу України Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з Міністерст...
-
25 лютого 2021 року вся Україна святкує визначну дату - 150 років від дня народження Лесі Українки, геніальної української поетеси, духовног...