День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, у день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.Савчук О.А.,Малєєва П.В.,Бороздина Т.С. провели уроки пам'яті до цього дня.Сьогодні ми шануємо українців, які боролися проти нацизму та перемогли його в роки Другої світової війни, дякуємо тим, хто своєю працею наближав розгром ворога та допомагав відбудувати Україну з руїн.Наше покоління знову стало на захист незалежності та територіальної цілісності України. Історія доводить, що кожен, хто прийде з війною на українську землю, буде знищений. Справжніми героями є той, хто до останнього боронив свій дім і не боявся дати відсіч ворогу й у Другу світову війну, і в сьогоднішній російсько-українській війні. Ми пам’ятаємо кожного. Слава героям України!
Вітаємо з І місцем Балинську Софію,Гончарук Каріну,Гур'єву Емілію,Горячковську Катерину,Фоміну Анну,Гарькушу Мілану,Александрову Поліну,Мелещенко Марію,Коршунову Софію,Костюкову Катерину,Івахіну Анастасію,та з ІІІ місцем-Авраменко Альбіну,Басанець Марію і їх наставника Жук Тетяну Анатоліївну з перемогою в онлайн-конкурсі "Мир очима дітей".Пишаємось вами.
27 жовтня - День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила й Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.Стало вже доброю традицією в нашому закладі відзначати цей день написанням радіодиктанту національної єдності , до якого долучилися учні та педагоги. Учителі-філологи та класні керівники протягом тижня провели інформаційні хвилинки «10 цікавих фактів про мову», Інтелектуальні змагання «Правда чи дія? Рідна мова, чиста, як сльоза», інтелектуальну мовознавчу гру «Магія рідного слова», квест ,,Збережемо наш скарб - рідну мову''. Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.
Підписатися на:
Дописи (Atom)
-
Вступ-2021 для абітурієнтів зі Сходу України Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з Міністерст...
-
25 лютого 2021 року вся Україна святкує визначну дату - 150 років від дня народження Лесі Українки, геніальної української поетеси, духовног...