Свято Останнього дзвоника.
"Дякую тобі, рідна школо! Ти мій другий дім, ти друзів коло. Крила - це знання, літати будем, своїх вчителів не забудем!" - словами цієї зворушливої пісні, запросивши своїх учителів до танцю, прощалися випускники Краматорської української гімназії 2021 року під час свята Останнього дзвоника з рідною alma mater! Гімназисти почули привітання та щирі побажання від директора Щербак В.Ю. та батьків Зворушливі слова вдячності, великої пошани, любові пролунали на адресу вчителів від учнів випускних 7(11)-А та 7(11)-Б класів. У подарунок рідній гімназії, батькам, гостям вони підготували ніжні й красиві вальси. Останній у їхньому шкільному житті дзвінок провів їх сьогодні в доросле життя, а учням 5(9)-6(10) класів сповістив про закінчення навчального року й початок чудових літніх канікул! Вітаємо всіх зі святом і бажаємо гарного настрою, веселих канікул, а випускникам - у добру путь!
Останній дзвоник для випускників початкової ланки Краматорської української гімназії.
27 травня дзвінкоголосо пролунав останній у цьому році шкільний дзвоник для учнів початкової школи Краматорської української гімназії. Щасливі дитячі усмішки, квіти та радісний настрій стали справжньою окрасою гімназійного подвір'я. А для учнів 4-х класів цей останній дзвоник став маленьким місточком, що з'єднає їх з наступною сходинкою шкільного життя - гімназією, тому на очах перших учителів та батьків блищали сльози. Ми вітаємо всіх із закінченням навчального року бажаємо гарного літнього відпочинку, яскравих емоцій, незабутніх вражень!
День вишиванки.
21 квітня яскравим флешмобом, віршами, піснями відзначали День вишиванки у Краматорській українській гімназії. У вишитих сукнях, сорочках прийшли сьогодні традиційно й вчителі, і діти. Яскраві барви вишиванок, багатство візерунків та закодованих національних символів прикрасили гімназійне подвір'я. Для гімназистів - це одне з найулюбленіших свят, тому під запальну українську музику діти із великим задоволенням виконували танцювальні рухи та дарували одне одному щасливі посмішки! З прекрасним національним святом усіх! Миру в нашій державі, злагоди, духовної єдності, процвітання кожній українській родині!
«Читай-пиши».
Вже третій рік поспіль школярі й школярки Донецької, Луганської, а з минулого року й Харківської областей беруть участь у конкурсі відгуків на українські книжки «Читай-пиши».
Конкурс заснували Благодійний фонд Сергія Жадана та простір дитячого читання BaraBooka, з 2020 його співорганізатором є Український інститут книги, а з 2021 — і видавництво Vivat. Постійні партнери — фонди Ukraine Charity i Razom for Ukraine та агенція Bagels & Letters.
Журі конкурсу: Сергій Жадан, Андрій Курков, Ганна Улюра, Ірина Славінська, Анастасія Музиченко, Ярослав Підгора-Гвяздовський, Таня Стус, Галина Ткачук, Маша Сердюк.
Цей проєкт, говорять організатори, орієнтований у майбутнє. «Чим важливі освітні та творчі конкурси? Тим, що вони, так чи інакше, стосуються майбутнього. Майбутнє не починається завтра. Воно формується сьогодні. Зокрема — освіченістю й креативністю наших дітей», — переконаний письменник Сергій Жадан.
Щоб узяти участь у конкурсі, треба було прочитати книжку українського автора або авторки, обговорити її з друзями або просто добре подумати й зробити на неї рецензію або відеопрезентацію.
Кожного року наши гімназисти посідають призові місця. Цей рік не виняток. Вітаємо переможців конкурсу «Читай –Пиши-2021» у номінації «Текстові рецензії» Бобулича Ігоря, учня 10-б класу та його наставника Сезько Тетяну Анатоліївну та Романенко Анастасію, ученицю 10-а класу таишколи мистецтв 3, яка посіла призове місце в номінації «Відеорецензія».
Призовий фонд конкурсу влаштовано таким чином, щоб задовольнити різні дитячі бажання. По-перше, усі 12 переможців і переможиць приїдуть улітку до Харкова, де зможуть не лише розважитися, а й побачити, що як працює велика ІТ-компанія, друкарня та Літмузей. По-друге, подарунки за різні місця — корисні гаджети: планшети, комплекти для відеоблогерів та смарт-годинники. І, звичайно, — книжкові сертифікати, які дозволять обрати й отримати хорошу добірку видань. Цього року «книжковий партнер» і співорганізатор — видавництво Vivat. Нарешті, найцікавіші роботи будуть опубліковані на сайті BaraBooka та в журналі "Однокласник".
Читайте й пишіть свої рецензії на книжки українських авторів.Як відомо, діти, які читають, стануть дорослими, які думають.
Підписатися на:
Дописи (Atom)
-
Вступ-2021 для абітурієнтів зі Сходу України Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з Міністерст...
-
25 лютого 2021 року вся Україна святкує визначну дату - 150 років від дня народження Лесі Українки, геніальної української поетеси, духовног...